KÖSE KERESTE

KÖSE KERESTE

Gün geçtikce değişen ve gelişen dünyada mimari ve iç mimari anlamda da artık birçok farklı tarzlar ve dekorasyona yön veren yeni ürünler çıkıyor. Bir kısım kullanıcı aşırı modern ve son teknoloji ürünlerlerle donatılmış dekoratif eşyalarla yapılmış bir evde oturmaktam keyif alırken ,bir kısın kullanıcı ise daha klasik ve teknolojiden bir o kadar da uzak ürünler tercih edebiliyordur. Ev ve Çalışma alanlarının dekorasyonlarından modern ve klasik dekorasyon uygulamalarının dışında yeni trend Ahşap ve Kütük ağaçlarla uygulanmış Country Tarzı dekorasyon uygulamalarını da artık sıkca görmekteyiz. Country Tarzı döşenmiş ev ve işyerlerinde ahşapın her türlüsünü ve hatta mümkün olabildiğince doğal olanlarını kullanmak bu tarzın ana fikridir.
Dekorasyonda sıra dışılığı yakalamak aynı zamanda da bir tarza sahip olmak, demektir. Bu nedenle de dekorasyonun olmazsa olmaz parçalarından mobilyalarınızı seçerken oldukça dikkatli, şık ancak, sıra dışı olmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Ev dekorasyonunda ya da ofis dekorasyonunda yapacağınız küçük ama büyük etki yaratacak dekoratif dokunuşlar ile bu tarzı yakalamanız oldukça kolay. Ev ya da ofis dekorasyonlarında son zamanlarda sıklıklı kullanılan kütük mobilyalar dekorasyonuna hem otantik bir hava katacak hem de size sıra dışılığı yakalamanızda yardımcı olacaktır. Değişik kesim tarzları ve şekilleri ile birlikte oldukça şık duran kütük masalarda yemek yemeniz ya da misafirlerinizi ağırlamanız size bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayacaktır.

DOĞALLIĞI GÜNÜMÜZLE BULUŞTURUYORUZ

Doğal masa diye de adlandırılan ürün, ağacın, en doğal haline mümkün olduğunca müdahale edilmeden masa formunda kullanıma hazır hale getirilmiş şeklidir. Kütük Masa bir başka deyişle doğal ahşap masalar, ağacın kendine özgü çizgileri ve şeklini olabildiğince koruyarak yapılan masalardır. Modern hayat teknoloji desteğiyle yaşamı daha konforlu kılarken, insanoğlunu sahip olduğu birçok alışkanlık ve geleneklerden de koparmaktadır. Son dönemlerde doğal ürünlere olan yöneliş aslında bir özleyişin hikâyesidir. Kütük (doğal ahşap) masalar kaybolan geçmişimizi bulma çabası içerisinde, birçok insanı ağaçla ve ağacın en doğal haliyle buluşmaya sevk etmiştir. Kütük Masalar (Doğal ahşap masalar) da bu arayışın sembolleşmiş ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkar.
Dekorasyon
Dekorasyon