Ahşap Profiller

Saçakları ahşap lambri ile kaplanmış betonarme binaların, kamelya, pergole, veranda, çardak ve diğer tüm ahşap yapıların saçak yada muadili bir bölümünün, görünmesini istemediğimiz kısımlarının kapanması yada iki farklı kenarın birleştiği yerde dekoratif bir görüntü oluşturabilmek amacı ile kullanılan dalga desenli görüntülü ahşap tahtaya alın tahtası, süslü tahta yada aynalık denmektedir .

Süpürgelik Süpürgelik Süphesiz bütünün güzellligi detaylarin kalitesi ile dogrudan iliskilidir. Ahsap kaplama süpürgelikler parkelerin mükemmel birer tamamlayicisi oldugu kadar, seramik, hali vb. döseme kaplamalari ile kullanildiginda mevcut dösemelerin degerini bir kat daha arttirir. Zemin ve duvar birlesmesinin vazgeçilmez tamamlayicisi olan süpürgelikler, seçilen dizayn ve boyutlari ile dekorasyonun modern, klasik, avangard vs. kimligine de vurgu yapmaktadir.

özel tasarım kalıplama ve folyo kaplaması sayesinde gerçek ahşap görünümü elde edilen dekorasyon Profilleri ile iç mekan projelerinizi görkemli, ferah ve çekici mekânlara dönüştürür. İç mekânların dekore edilmesi ve süslenmesi için müşterilerimize renk ve model çeşitliliği sunan yüksek kaliteli ürünlerimiz bulunmaktadır.