İç ve Dış Cephe Ahşap Koruyucu ve Renklendirici Ürünler

Tiksotropiktir, damlamaz. Her türlü hava koşuluna ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Tam koruma sağlar. Ahşaba su geçirmezlik özelliği kazandırır. Ahşaba nefes aldıran yapısı sayesinde nem oluşumunu önler. Esnek bir yapıya sahiptir, çatlama ve kırılmalara sebep olmaz. Ahşabın doğal görünümünü bozmadan, dekoratif, estetik bir görünüm sağlar. Tüm hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

İç ve dış mekanlarda panel, kapı,pencere, pergole, çatı kenarları gibi her türlü ahşap yüzeye uygulanır.

Light tiksotropiktir, damlamaz. Her türlü hava koşuluna ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Tam koruma sağlar. Ahşaba su geçirmezlik özelliği kazandırır. Ahşaba nefes aldıran yapısı sayesinde nem oluşumunu önler. Esnek bir yapıya sahiptir, çatlama ve kırılmalara sebep olmaz. Ahşabın doğal görünümünü bozmadan, dekoratif, estetik bir görünüm sağlar. Tüm hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Her türlü hava koşullarına dayanıklı , çeşitli yüzeylere uygulanabilen, yüksek örtücülükte, ,düşük kokulu , çevre dostu, sararmaya karşı yüksek dirence sahip, yarı mat görünümünde, hem astar kat hem de son kat boyası olarak kullanılan boyadır. ACRYL WETTERSCHUTZ FARBE WHITE içine maksimum %5 oranında universal pigment pastalar ilave edilerek renklendirme yapılabilir.

Yüksek elastikiyete sahiptir, çatlama yapmaz. Suya ve kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Darbelere ve aşınmaya karşı mükemmel koruma sağlar. Sararmaz. UV ışınlarına ve her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Bu özelliği ile dış mekanlarda da mükemmel koruma sağlar.

Yüksek elastikiyete sahiptir, çatlamaz. Suya ve kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Darbelere ve aşınmaya karşı mükemmel koruma sağlar. Akrilik yapısı sayesinde sararmaya karşı dirençlidir. Düşük kokuludur, kokusu rahatsız etmez. Çevre dostudur. Parlak ve ipek mat dır. DIN 53160 Bölüm 1 ve 2’ ye göre vücut salgılarına karşı dayanıklıdır.

Tatlı ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır. Yüksek elastikiyete sahiptir, çatlamaz. Darbelere ve aşınmaya karşı mükemmel koruma sağlar. UV ışınlarına ve her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır

Yüksek kapatıcılık gücüne haizdir. Hava koşullarına ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Nefes alan yapısı ile ahşabın nem dengesini korur. Esnek yapısı sayesinde ahşapta meydana gelebilecek çatlamaların önüne geçer, ahşabın doğal görünümünü bozmaz. Su bazlı renklendirici pastalar veya universal renklendirici pastalar ile maksimum %6 oranında renklendirilebilir.

İçerdiği micro- fine inorganik pigmentleri sayesinde UV ışınlarına karşı dayanıklıdır (Renksiz vernik UV korumasına sahip değildir). Her türlü hava koşullarına karşı tam koruma sağlar. Yüzeye mükemmel nüfuz eder ve yapışır. Kabarma yapmaz. Düşük kokuludur. Damlamaz, dikey yüzeylerde rahatlıkla uygulanabilir. Ahşabın nefes almasına izin verir. Ahşabın su almasını engeller, nemini dengeler. Çabuk kurur. Zehirli madde içermez. DIN ve EN normlarının 71.3 1 ve 2. bölümlerince vücut salgıları ve asitlere karşı dayanımı uygundur.